Warsztaty fotografii z udziałem top modelki Anny Piszczałki

 

plakat_internet

Multimedialne Centrum Natura zaprasza na pierwsze z cyklu warsztaty fotografii z udziałem top modelki Anny Piszczałki, które odbędą się 1 grudnia br.

Ania jest finalistką pierwszej edycji programu TVN „TOP MODEL – ZOSTAŃ MODELKĄ”.
Od zakończenia programu aktywnie pracuje w zawodzie modelki. Można było zobaczyć ją na wybiegach całej europy. (między innymi w: Berlinie, Barcelonie, Mediolanie).|
Na warsztatach wprowadzi uczestników w meandry współpracy modelka-fotograf, przybliży też temat perspektywy, bardzo ważnego aspektu w fotografii. (Warto wspomnieć, iż perspektywa w fotografii, jest to temat jej aktualnej pracy magisterskiej)
W części praktycznej Ania zapozuje przed obiektywami uczestników, niepowtarzalna szansa aby do swojego portfolio dodać zdjęcie z top modelka.

Prelegentem, który przybliży uczestnikom temat: „współpraca stylista-fotograf”, oraz przygotuje stylizacje dla naszych modelek będzie Bjorn Svenson. Twórca marki modowej BY BJORN. projektant, stylista. Reprezentował Polskę na World Expo Milano 2015, Paris Fashion Week Couture 2017. Kreator wizerunku wielu celebrytów.

Przed uczestnikami warsztatów pozować będą modelki:
Katarzyna Gwiazda, Ostrołęczanka która po wyjeździe do Mediolanu realizowała kontrakt m. in. dla Beepee D’Elia, znanego stylisty fryzur i fryzjera Top modelek. Jest twarzą marki Isla Fontaine, Le Fate, GY SEASON oraz BeautickA. Jej edytoriale publikowane były miedzy innymi na łamach Nowojorskich czasopism modowych.

Agata Nowa, miss ogólnopolskiego konkursu Holly Model Look/2008, zaproszona do programu FTV zrezygnowała poświęcając się wymarzonym studiom inżynierskim i realizując swoje modowe pasje na własnych warunkach. Freelancer, a także producent sesji z udziałem między innymi; Omeny Mensah, Marceliny Zawadzkiej, Karoliny Gilon. Doskonale zna prace przed i za obiektywem.

Robert Kozera (Robert Causari) Ostrołęcki fotograf, autor zdjęć wielu gwiazd i celebrytów, na stałe współpracujący z Wenezuelskim wydawcą magazynu Playboy, omówi z uczestnikami temat światła w fotografii.

O profesjonalny makijaż i stylizację włosów naszych modelek zadba: Ewa Tymińska – Centrum Usługowo-Szkoleniowe „VERNIS”, oraz Kinga Białobrzeska – DIVA HAIR STYLIST.

Przewidywany harmonogram warsztatów:

1 grudnia 2018 godzina: 10.00 – rozpoczęcie
miejsce: Multimedialne Centrum Natura, Ostrołęka, ul. Natury 7

10.15 – omówienie tematów:

  • światło w fotografii
  • perspektywa w fotografii
  • współpraca fotograf/stylista
  • współpraca modelka/fotograf

W trakcie części teoretycznej przewidziane przerwy na kawę, poczęstunek.

13.00 – rozpoczęcie części praktycznej / sesje zdjęciowe z modelkami
15.00 – przerwa obiadowa
15.30 – część praktyczna c.d. / sesje zdjęciowe z modelkami
18.00 – planowane zakończenie warsztatów.

Po warsztatach zapraszamy uczestników to luźne integracyjne spotkanie.

Koszt uczestnictwa w warsztatach 150 zł. (UWAGA: liczba miejsc mocno ograniczona)

Jest możliwość noclegu na terenie Multimedialnego Centrum Natura w wydzielonej części hotelowej. (pobyt z noclegiem koszt 200 zł.)

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce ul. Natury 7,  więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 730307208.